Author: a***d
Date:
Review: 送修都比買新的貴. 好就是好
顏色: 白色
Price: NT$1,768
Original Price: NT$1,861
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Pad 6 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | White |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251106961010662611 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 2933961 people said the quality is very good!
Author: a***d
Date:
Review: 送修都比買新的貴. 好就是好
顏色: 白色
Author: e***s
Date:
Review: These protectors are the 👌 best
顏色: 白色
Author: j***e
Date:
Review: I'm very satisfied with this tablet, it was a gift for my mom, she only plays games and does some reading on it but so far it works great
顏色: 白色
Author: S***O
Date:
Review: very good product
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.